Regulaminy cmentarne

Regulaminy cmentarzy przekazują odwiedzającym najważniejsze informacje związane z pobytem na cmentarzu, pochówkiem oraz informują o osobie zarządzającej cmentarzem. Na regulaminie cmentarza często ujmowane są informacje związane z odpadami
i ich segregacją.

 

Poniżej przykładowy regulamin cmentarza do pobrania.

Historie kościoła, parafii

Tablica z historią kościoła w estetycznej, drewnianej ramie świetnie sprawdza się w kruchcie kościoła lub bezpośrednio przed nim jako tablica wolnostojąca.


Pozwala ona przybliżyć osobom odwiedzającym najistotniejsze informacje o kościele, parafii, zabytkach itp.  

Gabloty informacyjne drewniane i aluminiowe
Gabloty aluminiowe oraz drewniane w pełni dostosowane do zapotrzebowania. Wykonujemy je wg wskazanych wymiarów, a konfiguracja drzwiczek oraz zamków jest dowolna.  Gabloty mogą być podświetlane wraz z czujnikiem zmierzchowym i zamontowane jako wolnostojące lub do ściany istniejącego obiektu.
Reprodukcja obrazów

Współpracując z bydgoskimi artystami, jesteśmy w stanie wykonać reprodukcję każdego obrazu.

Działamy zarówno na podstawie namalowanych wcześniej obrazów, oraz na materiałach powierzonych, takich jak zdjęcie, w wyniku czego możemy później wykonać obraz w różnych technikach malarskich.

 

Przygotowujemy obrazy na różnego rodzaju uroczystości, jubileusze itp.

Tablice informacyjne

Wykonujemy tablice, które informują o nazwie parafii, porządkach mszy świętych, czy też o godzinach urzędowania biura parafialnego.

 

Tablice te wykonujemy w różnych technologiach (jako podświetlane LED i niepodświetlane) i z różnych tworzyw, takich jak np. pleksi, dibond itp. które są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

Każde tablice wykonujemy indywidualne, wg ustalonych wymiarów oraz w wybranej szacie graficznej. 

Copyright Nazwa.pl